Yayıncı Kemal Can Parlak ile Özge Ürün ilişkilerini sonlandırdı! Ayrılık mesajı sevenlerini duygulandırdı!

Twitch platformunda en fazla izlenen yayıncılar arasında yer alan Kendine Müzisyen lakaplı Kemal Can Parlak, uzun süredir birlikte olduğu Özge Ürün ile ayrıldı. Doğru zamanı bekleyerek ayrılık haberini duyuran ikilinin birbirine güzel sözlerle veda etmesi de takipçilerini duygulandırdı.

Yayıncı Kemal Can Parlak ile Özge Ürün ilişkilerini sonlandırdı! Ayrılık mesajı sevenlerini duygulandırdı!

Twitch Türkiye'nin merakla takip edilen isimlerinden biri olan Kemal Can Parlak, özel hayatıyla da dikkat çekiyor. Başarılarıyla yayın dünyasının vazgeçilmez isimlerinden biri haline gelen Kendine Müzisyen kullanıcı adlı Kemal Can Parlak, kısa süre önce sevgilisi Özge Ürün'ün evden taşındığını açıklamıştı. Sevilen çift, dün yaptıkları açıklamayla ilişkilerini sonlandırdıklarını duyurdu.

Günler önce ilişkilerini noktalayan çift, dün akşam sosyal medya hesaplarından peş peşe paylaşım yaparak ayrılık haberini duyurdu.

Kemal Can Parlak, 799 bin takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı paylaşımda;

"Rüya gibi bir birliktelik... Hep birlikte ne eğlendik... Özge hayatımda tanıdığım en güzel insanlardan birisi. Düşünceleri, birikimleri, iyimserliği ile apayrı bir Kemal oldum. Birlikte yaşadık, birlikte başardık, yıllarımız birlikte geçti, büyüdük, öğrendik. Yaşadıklarımızı dostluğumuzu, sohbetimizi anlatmaya kalksam kitaplar yazmak gerekir belki de. Her şeyi en güzel, en derin yaşadık. Sizler de sürekli yanımızdaydınız, hislerimize ortak oldunuz. Bazen bizi bizden fazla korudunuz. Bugün zor bir süreçten geçiyoruz ve yine ikimize de destek olacağınıza eminim. Her şey için minnettarım. Dostluğumuz, sohbetimiz devam etse de ilişkimizi bitirme kararı aldık" ifadelerini kullandı.

Özge Ürün'de aynı şekilde Instagram hesabından paylaşım yaparak Kemal Can Parlak'a şu sözlerle veda etti;

"Sanırım artık bunu sizinle de paylaşmanın zamanı geldi. Bazılarınızın zaten anladığı üzere biz bir süredir ayrıyız. Hassas bir konu olduğundan açıklamak için doğru zamanı bekledik. Kemal ile çok güzel yıllarımız geçti, birbirimizi çok sevdik, birlikte büyüdük çok eğlendik, ne olursa olsun hep birbirimizin yanında olduk, birlikte neler atlattık. Hala da çok seviyoruz ve bunların hepsi devam ediyor olacak ama ilişkimizi bitirmeye karar verdik, böyle oldu. İletişimimiz arkadaşlığımız, aramızdaki bağ ve duygular çok kuvvetli. Hala her gün konuşup görüşüyoruz, ne zaman isterse, bi ihtiyacı olursa ben her zaman yanındayım, onun da olacağını biliyorum. Kemal hayatımda tanıdığım en güzel insanlardan biri. Bunları yazmak benim için çok zordu, zor bir dönem geçiriyoruz. Bu süreçte sizin de yanımızda olacağınızı ve bizi anlayacağınızı biliyoruz. Hepinize her şey için çok teşekkür ediyorum, iyi ki varsınız. Umarım herkes için en hayırlısı, en güzel olur. Kötü insanlar, kötü yorumlar beni hiçbir şekilde etkilemez, merak etmeyin. Sizi seviyorum."